Червонокам'янське НВО Олександрійської районної ради Кіровоградської області

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

"Читаємо. Думаємо. Діємо" - девіз життя шкільної бібліотеки.

Тут книги розумні спокійно живуть

У тихій величній світлиці.

А двері широкі, відкриті ведуть

До знань золотої скарбниці.

Герої романів, легенд, повістей

У тиші говорять із нами.

В книжках – відкриття всіх великих людей,

Думки, що хвилюють віками.

Ведуть нас в незнане книжки,

Розрадять, коли нам нелегко.

Для нас зберігає їх довгі роки.

Бібліотека - це одне з найбільш дивних, загадкових і навіть, можна сказати, священних місць. Чому? Тому, що тут зберігається історія,знання, мудрість і досвід століть.

Шкільна бібліотека відіграє важливу роль в процесі навчання. Саме тут у шкільній бібліотеці місце зустрічі юного школяра з книгою.

Однією з найважливіших завдань  бібліотеки вважається розвиток і підтримка у дітей любові до читання, виховання потреби учнів у користуванні бібліотекою протягом усього життя.

Зміни останніх років вимагають від шкільних бібліотекарів по-іншому поглянути на свою роль у вихованні підростаючого покоління. У якому б місці не знаходилася бібліотека, її основними функціями залишаються три: інформаційна, культурна, освітня.

Бібліотекар бачать, що значно ускладнилися запити читачів у зв'язку з введенням розвиваючого навчання.Сьогодні у всьому світі швидко змінюється система освіти. Навчання в ХХI столітті - це не просто передача знань, як естафетної палички від однієїлюдини до іншої, це, насамперед, створення умов, при яких стають можливими процеси породження знань самими учнями, їх активна та продуктивна  творчість.

Більшість шкільних бібліотекарів сьогодні давно вирішили для себе, що бібліотека реально, а не на словах повинна стати інформаційним і культурним центром школи, безпосередньо брати участь у навчальному процесі. Шкільний бібліотекар має відповідати сучасним вимогам часу, вміти використовувати різні технології та форми  в своїй роботі.

Екскурсія 1 класу в шкільну бібліотеку.

Конкурс малюнків <<В гостях у казки>>.

Учні 2-4 класів змагалися в інтерактивній  грі «Казки нашого дитинства».

Учні школи взяли активну участь у акції «Подаруй книгу бібліотеці».

В ході акції бібліотечний фонд поповнився на майже 50 книг, які швидко розійшлися по читачам.

Конкурс читців «Різдвяні мотиви».