Червонокам'янське НВО Олександрійської районної ради Кіровоградської області

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Виховна робота

Учні школи беруть активну участь у виховних заходах: „Родзинка”, конкурсі авторів-виконавців, конкурсі науково-дослідницьких робіт, конкурсі суспільних проектів, „Крок до зірок”, „Відкриваємо нові таланти”, „Сім чудес Олександрійщини”, конкурсі знавців Конституції.

Учні школи є також учасниками обласних та всеукраїнських заходів: „Історія міст і сіл України”, „Юний дослідник”, „Моя Україна”, „Краса і біль України”, „Добро починається з тебе”, акції „Квітуй, Україно”, „Історія одного села”, акції „Свій голос віддаю на захист природи”.

За підсумками участі в районних, обласних, Всеукраїнських заходах школа є однією із кращих в районі.

Тісна співпраця з громадською організацією вчителів суспільних дисциплін „Нова Доба” є допомогою у проектній діяльності, однією з форм інноваційних технологій у навчанні. Учні школи під керівництвом Заболотної Ю.В. у 2009 році стали переможцями суспільної Акції школярів України „Громадянин”, яку проводить „Нова Доба” та взяли участь у Всеукраїнському етапі акції,який відбувся у місті Києві.

Вчитель історії Заболотна Ю.В. є керівником шкільного Євроклубу „Планета”, який є кроком до євроінтеграції, спонукає дітей вивчати мови народів світу, виховує небайдуже ставлення до світових проблем. Гуртківці під керівництвом Заболотної Ю.В. стали організаторами районної конференції „Хліб - всьому голова” та взяли участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу „Голодомор 1932-1933 років. Пам’ять народу”.